• فراخوان معرفی شرکت های علاقه مند به تعامل دوجانبه با صنعت ICT ترکیه

    کد: 18817
    تاریخ: ۱۳۹۴/۰۶/۰۱
    منبع خبر:
    تعداد بازدید: 430
    سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور از تمام شرکت های فعال و علاقه مند به تعامل اقتصادی با بخش خصوصی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور ترکیه دعوت می کند تا مشخصات خود را به دبیرخانه سازمان اعلام کنند.

      به گزارش روابط عمومی سازمان نصر کشور، ناصرعلی سعادت رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با اعلام این فراخوان، افزود: به دنبال بررسی های انجام شده به همراه کارشناسان و نمایندگان انجمن های اقتصادی ایران، خاورمیانه و ترکیه، در جهت توسعه همکاری ها و تعاملات دو جانبه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح منطقه؛ اکنون درآغاز مرحله عملیاتی سازی هستیم و از  شرکت های علاقه مند دعوت می کنیم با اعلام مشخصات خود ما را در پیشبرد اهداف این طرح یاری کنند.

    رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، خاطرنشان ساخت: این تعاملات در جهت تحقق اهداف مورد پیگیری کمیته صادرات نرم افزار در شورای صادرات غیرنفتی و جلسات برگزار شده در وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایجاد شده است تا مقدمه ای برای شناسایی راه های توسعه اقتصادی و بهره گیری از ظرفیت های طرفین به منظور افزایش ارتباط و همکاری با کشورهای منطقه در حوزه ICT باشد.
    سعادت با اشاره به ظرفیت های برگزاری "نمایشگاه های تجاری ICT مشترک میان ایران و ترکیه" افزود: برگزاری نمایشگاه های تجاری به منظور معرفی توانمندی های شرکت های خصوصی و با حضور فعالان هر دو کشور از جمله راه های گسترش همکاری ها خواهد بود.
    محورهای همکاری به شرح زیر است:
    شرکت هایی که محصول، خدمت یا راه حل آماده و قابل عرضه دارند.
    شرکت هایی که به دنبال شریک تجاری برای پروژه های خود هستند.
    شرکت هایی که برای توسعه فعالیت خود تمایل به تاسیس شرکت در کشور ترکیه دارند.
    شرکت هایی که برای تکمیل محصول، خدمت یا راه حل خود نیازمند ارتباط با شرکت های ترکیه ای هستند.
     
    شرکت های علاقه مندبه همکاری دوجانبه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات که حائز پنج محور ذکر شده هستند، می توانند  در  آمادگی خود را از طریق ارسال مدارک به دبیرخانه سازمان (info@irannsr.org)  اعلام کنند.
     
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان کرمان می باشد.
مجری: پورتال سامان