• فراخوان حضور در پاویون نمایشگاه جیتکس

    کد: 19089
    تاریخ: ۱۳۹۴/۰۶/۲۲
    منبع خبر:
    تعداد بازدید: 395
    سازمان نظام صنفی رایانه ای از شرکت های عضو و علاقه مند به حضور در پاویون ایران در نمایشگاه جیتکس دعوت به عمل می آورد.

     

     به گزارش روابط عمومی سازمان نصر کشور، کریدور خدمات صادرات محصولات دانش بنیان کارگزار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با مشارکت سازمان نظام صنفی رایانه ای، برنامه حمایتی را برای اعضای سازمان که قصد شرکت در پاویون ایران در نمایشگاه جیتکس را دارند در نظر گرفته است. 

    نشستی در این رابطه با حضور باقر بحری عضو شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، صائبه سلوکی سرپرست دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، حسن قاسمی مسئول کریدور صادرات محصولات دانش بنیان، اکبر ابراهیم زاد کارشناس بخش نمایشگاه های بین الملل کریدور صادرات محصولات دانش بنیان به منظور بررسی روش های توسعه صادرات صنعت ICT و نحوه حمایت از شرکت های فعال در این حوزه برگزار شد. 
    در  ابتدای نشست مسئول کریدور صادرات محصولات دانش بنیان به تشریح اهداف کریدور خدمات صادرات محصولات دانش بنیان پرداخت و گفت: توسعه بازار صادراتی محصولات شرکت های دانش بنیان از جمله اهداف ماست ضمن اینکه تلاش می کنیم با شناسایی و ارزیابی شرکت های خدماتی فعال، سرویس هایی با کیفیت و اثربخش در جهت توسعه توان صادراتی شرکت ها ارائه کنیم.
    قاسمی در ادامه با بیان اینکه شرط اصلی برای دریافت خدمات ما داشتن تاییدیه دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است، افزود: شرکت هایی که شروط مورد نظر را داشته باشند، می توانند در نمایشگاه های تخصصی حوزه خود در خارج از کشور با حمایت کریدور و معاونت علمی و فناوری شرکت کنند و تا 70 درصد از هزینه های نمایشگاهی و حمل و نقل را به صورت کمک هزینه دریافت کنند.
    باقر بحری با تاکید بر اینکه سازمان نظام صنفی رایانه ای از تمام شرکت ها و اعضایی که برنامه و ایده ای برای توسعه فعالیت های برون مرزی داشته باشند حمایت می کنیم، افزود: افراد خوش فکری که کسب و کاری راه اندازی کرده اند و اکنون برنامه مناسب برای صادرات و توسعه ارتباطات و فعالیت های خود در خارج از مرزهای کشور دارند، باید مورد حمایت قرار گیرند. 
    سرپرست دبیرخانه سازمان نصر کشور، با اشاره به نقش کارشناسی سازمان در تایید شرکت های معرفی شده، افزود: سازمان نصر کشور ضمن حمایت از تمام اعضا و شرکت های فعال در عرصه تجارت برون مرزی، در نهایت نظر کارشناسی خود را در جهت تایید صلاحیت شرکت هایی که علاقه مندی خود را برای حضور در این رویداد بین المللی اعلام کرده اند، اعمال خواهد کرد.
    شرکت های عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در صورت دارا بودن شرایط ذیل می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند:
    دانش‌بنیان بودن شرکت (الزامی)
    توانمندی مالی جهت تأمین هزینه‌ها (الزامی)
    داشتن سایت انگلیسی (الزامی)
    داشتن کاتالوگ انگلیسی برای محصولات صادراتی (الزامی)
    داشتن نماینده‌ای مسلط به زبان انگلیسی و مفاهیم اساسی بازرگانی (الزامی)
    داشتن سابقه صادرات (دارای اولویت)
    داشتن گواهی‌های بین‌المللی برای محصولات صادراتی (دارای اولویت)
    گذراندن دوره‌های آموزشی مرتبط با صادرات (دارای اولویت)
     
    اعضای علاقه مند به بهره برداری از این تسهیلات و حضور در پاویون ایران در نمایشگاه جیتکس اطلاعات خود را به آدرس info@irannsr.org ارسال کنند.
     
     

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان کرمان می باشد.
مجری: پورتال سامان